Čepice dolů udělejte místo pro lištičky

28. února 2018 v 19:42 | DOLLYSTYLE |  Středeční Aktualizace
Čepice dolů udělejte místo pro lištičky

28. února 2018
Krásný den, StarFam!

Nakonec vám přinášíme něco, o co se mnozí z vás ptají ... Navíc, Kit má nové nádherné zbarvení pro lištičky v Cuddle Cottage!

Úžasné nové Lištičky!
Kit Shorthouse v Dundullu miluje Lišky - druh lišky, která může běžet podél vás a vašeho koně. Jsou to super populární mazlíčci v Mistfall, a dnes Kit má dodávku tří nových barev Lištiček! Budete je moci koupit, pokud jste již dříve pomohli Kit dodat Lištičky svým zákazníkům.Tak navštivte Kit a její Cuddle Cottage nyní, abyste se podívali na tyto vzácné nové domácí mazlíčky!
Cuddly new Mistfoxes!

Roztomilé malé lišky

Klobouky dolů na tuto novou funkci!
Máte rádi pocit svěžího vánek ve vašich vlasech, když cváláte po Jorvíku, nebo jste se během horkých letních dnů jednoduše dostali příliš horko na kole s rukavicemi? No, máme jedno řešení vašich problémů! Přidali jsme zcela novou funkci, která vám umožní hladce přetáhnout jak klobouk, tak rukavice z vašeho listu do vašeho batohu, abyste mohli předvést svůj nejnovější účes nebo prostě dát prstům trochu volnosti. Klobouky na to!
Hats off to our latest function!

Klobouky dolů na naše nejnovější funkce!

Bonus Shop
Pro všechny naše Life-time hráče je nový předmět, který můžou získat z Moorland Bonus Shop!

Trh koní
Naši oblíbení prodejci koní, Eddie a Ferdinand, tento týden stráví určitou dobu. Oba jsou zaneprázdneni pro bližší práci příští středu v Cape West Fishing Village!

Bezpečnostní test v rámci hry v chatu
Včera jsme zveřejnili aktualizaci na naší zpravodajské stránce o testu, který používáme, abychom zkusili zlepšit bezpečnost hráčů v chatu. To aktuálně ovlivňuje pouze naše hráče v Austrálii. Chcete-li se dozvědět více, podívejte se na náš předchozí příspěvek.

Spolu s Karin a Matildou!
Už jste sledovali novou sérii YouTube Together? Minulý týden se uskutečnila premiéra a další epizoda je mimo tuto sobotu. Tento týden navštěvují Karin a Matilda záchranné centrum koní v jižní Kalifornii!

Hvězdná stabilní herní zpráva
Kdykoli Matilda není s Karin na cestách po světě, se v našem nahrávacím studiu Game Master Ylva. Chyť je v tomto týdnu Star Stable Game News!

Mějte skvělý týden!

S Objetím,
Váš Star Stable Team ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama