ELECTION DAY IN DUNDULL

21. února 2018 v 21:42 | DOLLYSTYLE |  Středeční Aktualizace
Den volby v Dundullu!

21. února 2018
Dobrý den, StarFam!

Valentýnské oslavy pokračují v Jorvíku, zatímco obyvatelé Dundullu odevzdávají hlasy v místních volbách! Sigry Varanger bude moci porazit starostu Skolla?

Den volby v Dundullu!
Nastal čas, aby lidé Dundullu hlasovali. Kdo bude budoucím starostou tohoto malebného městečka? Starosta Skoll je odhodlán zůstat ve funkci navzdory jeho neúspěchu a nyní je na vás a Ranie, aby pomohli Sigry Varangerové vyhrát volby!

Abyste mohli hrát tyto questy, musíte dokončit hledání, kde Sigry spočívá před volbami.
Help out during the Dundull election!

Pomozte při volbách Dundullu!

Oslavy Valentýna pokračují!
Je tu vzrušující nový valentinský závod u jorvikských stájí! Kromě skupinového závodu, který vám Lowe Westbergová přinesla minulý týden, nyní uspořádala nový závod, na kterém se můžete zúčastnit sami! Pokud se zúčastníte tohoto závodu, dostanete k vašemu koni ne méně než 750 XP! Dokončete závod a získejte malé srdce, které lze vuměnit za krásné odměny. Nezapomeňte, že jste se jednou pokusili o Lowesovu závod, abyste mohli zahrát nový přehlídkový kurz!

Oslava Valentina v Jorviku pokračuje až do příští středy, takže se ujistěte, že se zúčastníte závodů Lowe, dokud to bude možné!
Try out the great new Valentine’s race!

Vyzkoušejte skvělý Valentýnský závod!

Mooooooo!
Pozdravy jorvických krav! Všichni tento týden dostali skvšlíí báječný makeover, takže se ujistěte, jestli je budete kontrolovat. Mooo!
Udderly fabulous!

Úžasně báječný!

Trh koní
Eddie a Ferdinand založili tento týden poblíž Silverglade Village. Vítejte a podívejte se na jejich koně!
Together Season One premiere!
Naše nová série Together bude spuštěna tuto sobotu! O co jde? Podívejte se na tento úžasný příspěvek, v kterém se dozvíte!
https://youtu.be/G5hpvzxfxkI

Star Stale novinky
Příliš mnoho čtení? Pak se podívejme na Matildu a Game Master Ylvu na našich sociálních médiích, abychom vám poskytli vizuální prezentaci tohoto týdne.

Mějte fantastický týden!

S Objetím,
Váš Star Stable Team ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama