Březen 2018

VÍKENDOVÁ NABÍDKA PRO NESR

24. března 2018 v 15:13 | DOLLYSTYLE
Víkendová nabídka pro ne-StarRidery!
23. března 2018
Dobrý den, StarFam!

Tento víkend máme sladké řešení pro ty z vás, kteří jste předtím nepokusili Star Rider! *

Právě teď, namísto 100 Star Coinů, 1 měsíc Star Rider obsahuje 300 Star Coinů! Také dostanete každou sobotu týdenní příspěvek 100 Star Coinů, stejně jako obvykle. Ale protože to je jednorázová nabídka a ne obnovující předplatné, nebudete muset platit znovu, jakmile bude váš 1 měsíc!

Pro více informací se podívejte na váš účet

Horse

* Tato nabídka platí i v případě, že jste absolvovali bezplatnou zkušební verzi Star Rider, ale ne, pokud jste již dříve zaplatili předplatné služby Star Rider. Nabídka vyprší v 11:00 UTC 26. března a nevztahuje se na platby za mobilní platbu

Šťastnou jízdu!
Váš Star Stable Team ♥

NAJDĚTE STARBREEDS

24. března 2018 v 15:04 | DOLLYSTYLE |  Středeční Aktualizace
Najděte StarBreeds na Jorviku!
21. března 2018
Pozdrav, Soul Riders!

Nastal čas, abyste oblékli své druidské pláště, vezměte jsi své základní koně a vyrazte, abyste zachránili Jorvik!

Můžete najít Concorda?
Elizabeth Sunbeam má pár věcí, které vám řeknou o Starbreeds. Co jsou opravdu? Spolu s Alex musíte najít druidského Rhiannona, který vás naučí, jak najít a poznat Starbreeds potřebné k záchraně Jorviku před katastrofou.

Vezměte základního koně a ospěchejte do Frippovy místnosti pod tajným kamenným kruhem a připravte se na začátek dobrodružství!

Abyste mohli hrát tento quest, musíte dokončit quest, kde vám Elizabeth Sunbeam říká, že je čas, abyste se dozvěděli o Starbreeds.
Druid Rhiannon will help you!

Druid Rhiannon vám pomůže!

Cestující krejčí
Vzpomínáte si na druidského krejčí, Farah? Nyní se vrátila do Valedale a přinesla s ní krásné druidské oblečení, včetně čerstvé nové soupravy pro vašeho koně! Farah zůstává ve Valedale až do příští středy a ráda se s tebou uvidí ještě předtím, než vyrazí znovu.
Pick up beautiful druid outfits from Farah!

Vezměte krásné druidské oblečení od Farah!

Festival Fortuna pokračuje!
Zatímco hledáte Starbreeds s Alex, dejte si pozor na duhy! Duhy budou pokračovat po Jorviku několikkrát denně po dobu jednoho týdne, takže se ujistěte, že předáte veškeré své duhové zlato Chaunovi ošklivému leprechaunovi a před příští středu si prohlédněte Bobcatův průvod!

Trh koní
Eddie a Ferdinand si založili svůj trh v aréně Jorvik Stables a modlí se Aideenovi, že duha neklesne do okolí a nevyplaší všechny koně!

Spolu s Karin a Matildou
V této sobotní epizodě Together se Karin a Matilda setkávají s reálnými kovboji - určitě nechcete nechat ujít!

Star Stable News
Najděte Matildu a Game Master Ylva na našich sociálních médiích, stejně jako obvykle!

Mějte magický týden!

S Objetím,
Váš Star Stable Team ♥

NAJDĚTE DUHU

15. března 2018 v 21:24 | DOLLYSTYLE |  Středeční Aktualizace
NAJDĚTE DUHU!!

14. března 201
Ahoj, StarFam!

Je čas oslavit Jorvický festival Fortuna, s duhami, přehlídkami a podivným křiklavým leprechaunem!

Najděteduhu s Chaunem!
Slyšeli jste, že na konci duhy existuje velká zlaté vědro? No, je to pravda! Chaun, chamtivý leprechaun, miluje shromažďování duhového zlata a cestuje s duhou tam, kde to jde. Jediný problém je, že pokaždé, když duha narazí na nové místo, zlata se rozptýlí na zemi!

I když je to kluk, když pomůžeš Chaunovi sbírat zlato, dá ti pěknou odměnu. Ti z vás, kteří pomohli Chaunovi v minulých letech, rozpoznají některé položky, zatímco další položky jsou zbrusu nové v tomto roce!

Duha se objeví každou chvíli na různých místech v Jorviku. Mezi tyto lokality patří Goldenhills Valley, Dews farm v Eponě, Forgotte Fields, Valedele Lake, Everwind Fields, Golden Fields a Firgrove.
Meet Chaun, the grumpy leprechaun!

Seznamte se s Chaunem, ošklivým leprechaunem!

Důležité informace o duze, které je třeba mít na paměti:
★ Pravděpodobně nebudete vidět duhu okamžitě, když se přihlásíte, takže budete muset počkat, až se příště objeví duha!Duha je aktivní pouze během dne.
★ V každé zlaté sběratelské mini hře můžete shromáždit maximálně 10 kusů duhového zlata.
Nezapomeňte uvolnit prostor pro zlaté kusy v batohu!

Festival Fortuna trvá dva celé týdny, takže máte spoustu času na pronásledování duhy!

Fortuna Parade
Každý rok před Festivalem Fortuna dívky Bobcat připravují velkou přehlídku mezi Moorlandem a Fort Pintou. Některé z Bobcatů pracují trochu težšeji než ostatní a všichni by mohli využít vaši pomoc při přípravách ... Promluvte si s Lorettou, abyste mohli začít!

Jakmile uděláte pomoc kolem Moorlandských stájí, budete se moci zúčastnit Fortuna Parade každou hodinu

Abyste mohli hrát tyto questy, musíte dokončit quest, kde Loretta děkuje za pomoc s Tan překvapením.
Help the Bobcat girls prepare for the Fortuna Parade!

Pomozte dívkám Bobcat připravit se na Fortuna Parade!

Snappy snaps!
Pracoval jste na potu, který se snažil udělat si hezké představy o sobě a vašem koni v Jorviku, pohybující se mezi hrou a jiným programem? No, tyhle dny skončily díky naší nejnovější klávesové zkratce!

Zde je návod jak si pořídit obrázek na PC:
★ Fotografujte stisknutím klávesy F2.
★ Přejděte do složky Obrázky v počítači.
★ Ve složce Obrázky najdete novou složku s názvem Star Stable Online Screenshots.
★ Ta-daa!

Zde je návod jak udělat obrázek na počítači Mac:
★ Udělejte svůj obrázek klepnutím na tlačítko fn + F2. Na některých nových počítačích Mac, klávesy F se objeví v dotykovém panelu při stisknutí klávesy fn!
★ Ve složce Obrázky najdete novou složku s názvem Star Stable Screenshots.
★ Ta-daa!

Trh koní
Není to snadné provozovat trh s koňmi, když máte duhy, které narazí na zem všude! Eddie a Ferdinand se v současné době pokoušejí uklidnit své koně, ale slibují, že budou příští týden opět otevřít podnikatelům Jorvické stáje.

Spolu s Karine a Matildou
Vy jste sledovali Karin a Matildu na své cestě zkoumající zvláštní vazbu mezi lidmi a konmi, že? V této sobotní epizodě se setkají s celebritami sociálních médií Matilde Brandt a její krásný kůň Friesian Batman!
Navrhněte úpravu
S objetím,
váš Star Stable Team
Zobrazit původní překlad
Pokračujte ve vylepšování kvality překladu
Děkujeme vám!
Váš příspěvek poslouží ke zlepšení kvality překladu a může být anonymně zobrazen dalším uživatelům.
Přispět
Zavřít
Zapojte se do komunity Překladače
★ In the Pictures folder, you'll find a new folder called Star Stable Screenshots. ★ Ta-daa! Horse Market It's not easy running a horse market when you've got rainbows hitting the ground all over the place! Eddie and Ferdinand are trying to calm their horses down at the moment, but they promise to open up for business again next week by the Jorvik Stables. Together with Karin and Matilda You've been following Karin and Matilda on their journey exploring the special bond between humans and horses, right? In this Saturday's episode, they meet the social media celebrities Matilde Brandt and her beautiful Friesian horse Batman!
Definice výrazu ★ In the Pictures folder, you'll find a new folder called Star Stable Screenshots. ★ Ta-daa! Horse Market It's not easy running a horse market when you've got rainbows hitting the ground all over the place! Eddie and Ferdinand are trying to calm their horses down at the moment, but they promise to open up for business again next week by the Jorvik Stables. Together with Karin and Matilda You've been following Karin and Matilda on their journey exploring the special bond between humans and horses, right? In this Saturday's episode, they meet the social media celebrities Matilde Brandt and her beautiful Friesian horse Batman!
Synonyma výrazu ★ In the Pictures folder, you'll find a new folder called Star Stable Screenshots. ★ Ta-daa! Horse Market It's not easy running a horse market when you've got rainbows hitting the ground all over the place! Eddie and Ferdinand are trying to calm their horses down at the moment, but they promise to open up for business again next week by the Jorvik Stables. Together with Karin and Matilda You've been following Karin and Matilda on their journey exploring the special bond between humans and horses, right? In this Saturday's episode, they meet the social media celebrities Matilde Brandt and her beautiful Friesian horse Batman!
Příklady pro výraz ★ In the Pictures folder, you'll find a new folder called Star Stable Screenshots. ★ Ta-daa! Horse Market It's not easy running a horse market when you've got rainbows hitting the ground all over the place! Eddie and Ferdinand are trying to calm their horses down at the moment, but they promise to open up for business again next week by the Jorvik Stables. Together with Karin and Matilda You've been following Karin and Matilda on their journey exploring the special bond between humans and horses, right? In this Saturday's episode, they meet the social media celebrities Matilde Brandt and her beautiful Friesian horse Batman!
Viz také
Překlad výrazu ★ In the Pictures folder, you'll find a new folder called Star Stable Screenshots. ★ Ta-daa! Horse Market It's not easy running a horse market when you've got rainbows hitting the ground all over the place! Eddie and Ferdinand are trying to calm their horses down at the moment, but they promise to open up for business again next week by the Jorvik Stables. Together with Karin and Matilda You've been following Karin and Matilda on their journey exploring the special bond between humans and horses, right? In this Saturday's episode, they meet the social media celebrities Matilde Brandt and her beautiful Friesian horse Batman!
Dokument či webovou stránku přeložíte přetažením souboru nebo odkazu sem.
Webovou stránku přeložíte přetažením odkazu sem.
Typ souboru, který přetahujete, není podporován. Zkuste prosím jiné typy souboru.
Typ odkazu, který přetahujete, není podporován. Zkuste prosím jiné typy odkazu.

BIG STARCOINS VÍKEND

11. března 2018 v 18:17 | DOLLYSTYLE
BIG Star Coin balíčky se slevou!

9. března 2018

Dobrý den, StarFam!

Potřebujete nutně a spoustu Star Coinů? Pak máme pro vás jednu nabídku!

Tento víkend máme masivní slevu na naše tři největší balíčky Star Coin: vyberte si mezi 2000, 5000 nebo dokonce 10.000 Star Coinů. Perfektní, pokud potřebujete zásobit na lesklé modré mince!

Nabídka vyprší v 15:00 UTC, 12. března. Neplatí pro mobilní platby nebo dárkové karty v Star Star Store.

Horse

Šťastnoi jízdu!
Přeje Star Stable team ♥

Noví koně a rozhodující mise

11. března 2018 v 18:08 | DOLLYSTYLE |  Středeční Aktualizace


NOVÍ KONĚ A ROZHODUJÍCÍ MISE

Dobrý den, StarFam!

Vítejte v aktualizaci, ve které se v Jorviku děje spousta vzrušujících věcí!

Je čas zachránit Hermana!
Herman, majitel Jorvických stájí, byl dlouho držen GED v zajetí a teď už konečně přijde čas, abyste ho zachránil! Spolehlivá špionáž paní X, Silencia Tranquila, vás povede na riskantní záchrannou misi se starými nepřáteli, kteří číhají kolem každého rohu ...

Abyste mohli tuto akci provést, musíte si promluvit s paní X poté, co Vám Gretchen pomůže hackovat šifrovanou USB stick.
Save Herman from GED!
Zachraňte Hermana z GED!

Tři noví koně!

Tři fantastičtí noví severo švédští koně přistály v Jorviku! Ve Valedale najdete kouzelně temného a ve Firgrove najdete unikátní kremello a krásného kaštana. Tito noví čtyřnohí přátelé jsou za 749 star coinů a jsou přirozeně odolní proti chladu, jsou to dokonalí společníci, kteří se vydali na dlouhé jízdy v údolí skrytých dinosaurů!
Beautiful North Swedish horses!
Krásní švédští koně!

Trh koní
Nemáte dost koní tento týden? No, máte štěstí! Eddie a Ferdinand právě založili obchod v Cape West Fishing Village. Zaplaťte jim návštěvu, pokud chcete vyzkoušet své koně!

Spolu s Karin a Matildou
Přemýšleli jste někdy o tom, jak jsou policejní koně vycvičeni, aby se vypořádali se stresovými situacemi? Pak se ujistěte, že jste chytili další epizodu Together tuto sobotu, ve které Karin a Matilda navštíví nasazenou policii ve Stockholmu ve Švédsku!

Star Stable News
Matilda a Game Master Ylva milují koně a jsou nadšeni dnešní aktualizací. Ujistěte se, že jste je chytili v našich sociálních médiích!

Opravení chyb v Únoru
Když si koupíte zařízení pro Jorvik Wild Horse, bude nyní mít kouzelnou barvu, která se zobrazí ve výloze, což vám usnadní nalezení vhodného vybavení!
★ Když severní švédští koně přistávají po odchovu, někdy udělali dvojitý přistávací zvuk. To už bylo hotovo.
★ Dům záhadně skončil přímo přívěsem v Crescent Moon Village, a nyní se můžete snadno dostat k přívěsu!
★ Smazali jsme stíny ve hře tak, aby se již nezměnily ve tvar čtverce, když jste aktivovali efekt "Bloom".
★ Při jízdě s upgradovanými Araby a Pintabiány jste nyní umístěni o něco dál dopředu v sedle.
★ Ostatní hráči budou nyní skrytý, když budete na pódiu během Thaliyných divadelních questů.
Někteří z vás předtím uvízli po dokončení závodu ve hře. To už bylo hotovo!
Několik barelů kolem vinice Silverglade získalo nové textury.
Někdy se na ostatních hráčích zobrazovaly nesprávné animace, když jste jezdili spolu s ostatními, ale to bylo vyřešeno.
★ Někteří hráči vypadají, že mají prameny v podešví svých bot, protože se skákají nahoru a dolů při zesednutí ze svých koní! To už bylo hotové a teď už budete schopni pevně stát na zemi, dokud znovu nenastoupíte na své koně.
Někteří z vás nebyli schopni přesunout seno z vašich batohů do vašich skříní, ale to bylo nyní roztříděno a ty balíky sena můžete přesunout tolik, kolik chcete znovu!
Během některých úkolů s Lindou v knihovně Silverglade Vineyard stála uvnitř židle. Knihovník vstoupil a laskavě požádala Lindu, aby se posadila, zatímco čte!

Doufáme, že budete mít skutečně skvělý týden s novími koňmi a úkoly

S objetím,
Star Stable Team ♥