NAJDĚTE DUHU

15. března 2018 v 21:24 | DOLLYSTYLE |  Středeční Aktualizace
NAJDĚTE DUHU!!

14. března 201
Ahoj, StarFam!

Je čas oslavit Jorvický festival Fortuna, s duhami, přehlídkami a podivným křiklavým leprechaunem!

Najděteduhu s Chaunem!
Slyšeli jste, že na konci duhy existuje velká zlaté vědro? No, je to pravda! Chaun, chamtivý leprechaun, miluje shromažďování duhového zlata a cestuje s duhou tam, kde to jde. Jediný problém je, že pokaždé, když duha narazí na nové místo, zlata se rozptýlí na zemi!

I když je to kluk, když pomůžeš Chaunovi sbírat zlato, dá ti pěknou odměnu. Ti z vás, kteří pomohli Chaunovi v minulých letech, rozpoznají některé položky, zatímco další položky jsou zbrusu nové v tomto roce!

Duha se objeví každou chvíli na různých místech v Jorviku. Mezi tyto lokality patří Goldenhills Valley, Dews farm v Eponě, Forgotte Fields, Valedele Lake, Everwind Fields, Golden Fields a Firgrove.
Meet Chaun, the grumpy leprechaun!

Seznamte se s Chaunem, ošklivým leprechaunem!

Důležité informace o duze, které je třeba mít na paměti:
★ Pravděpodobně nebudete vidět duhu okamžitě, když se přihlásíte, takže budete muset počkat, až se příště objeví duha!Duha je aktivní pouze během dne.
★ V každé zlaté sběratelské mini hře můžete shromáždit maximálně 10 kusů duhového zlata.
Nezapomeňte uvolnit prostor pro zlaté kusy v batohu!

Festival Fortuna trvá dva celé týdny, takže máte spoustu času na pronásledování duhy!

Fortuna Parade
Každý rok před Festivalem Fortuna dívky Bobcat připravují velkou přehlídku mezi Moorlandem a Fort Pintou. Některé z Bobcatů pracují trochu težšeji než ostatní a všichni by mohli využít vaši pomoc při přípravách ... Promluvte si s Lorettou, abyste mohli začít!

Jakmile uděláte pomoc kolem Moorlandských stájí, budete se moci zúčastnit Fortuna Parade každou hodinu

Abyste mohli hrát tyto questy, musíte dokončit quest, kde Loretta děkuje za pomoc s Tan překvapením.
Help the Bobcat girls prepare for the Fortuna Parade!

Pomozte dívkám Bobcat připravit se na Fortuna Parade!

Snappy snaps!
Pracoval jste na potu, který se snažil udělat si hezké představy o sobě a vašem koni v Jorviku, pohybující se mezi hrou a jiným programem? No, tyhle dny skončily díky naší nejnovější klávesové zkratce!

Zde je návod jak si pořídit obrázek na PC:
★ Fotografujte stisknutím klávesy F2.
★ Přejděte do složky Obrázky v počítači.
★ Ve složce Obrázky najdete novou složku s názvem Star Stable Online Screenshots.
★ Ta-daa!

Zde je návod jak udělat obrázek na počítači Mac:
★ Udělejte svůj obrázek klepnutím na tlačítko fn + F2. Na některých nových počítačích Mac, klávesy F se objeví v dotykovém panelu při stisknutí klávesy fn!
★ Ve složce Obrázky najdete novou složku s názvem Star Stable Screenshots.
★ Ta-daa!

Trh koní
Není to snadné provozovat trh s koňmi, když máte duhy, které narazí na zem všude! Eddie a Ferdinand se v současné době pokoušejí uklidnit své koně, ale slibují, že budou příští týden opět otevřít podnikatelům Jorvické stáje.

Spolu s Karine a Matildou
Vy jste sledovali Karin a Matildu na své cestě zkoumající zvláštní vazbu mezi lidmi a konmi, že? V této sobotní epizodě se setkají s celebritami sociálních médií Matilde Brandt a její krásný kůň Friesian Batman!
Navrhněte úpravu
S objetím,
váš Star Stable Team
Zobrazit původní překlad
Pokračujte ve vylepšování kvality překladu
Děkujeme vám!
Váš příspěvek poslouží ke zlepšení kvality překladu a může být anonymně zobrazen dalším uživatelům.
Přispět
Zavřít
Zapojte se do komunity Překladače
★ In the Pictures folder, you'll find a new folder called Star Stable Screenshots. ★ Ta-daa! Horse Market It's not easy running a horse market when you've got rainbows hitting the ground all over the place! Eddie and Ferdinand are trying to calm their horses down at the moment, but they promise to open up for business again next week by the Jorvik Stables. Together with Karin and Matilda You've been following Karin and Matilda on their journey exploring the special bond between humans and horses, right? In this Saturday's episode, they meet the social media celebrities Matilde Brandt and her beautiful Friesian horse Batman!
Definice výrazu ★ In the Pictures folder, you'll find a new folder called Star Stable Screenshots. ★ Ta-daa! Horse Market It's not easy running a horse market when you've got rainbows hitting the ground all over the place! Eddie and Ferdinand are trying to calm their horses down at the moment, but they promise to open up for business again next week by the Jorvik Stables. Together with Karin and Matilda You've been following Karin and Matilda on their journey exploring the special bond between humans and horses, right? In this Saturday's episode, they meet the social media celebrities Matilde Brandt and her beautiful Friesian horse Batman!
Synonyma výrazu ★ In the Pictures folder, you'll find a new folder called Star Stable Screenshots. ★ Ta-daa! Horse Market It's not easy running a horse market when you've got rainbows hitting the ground all over the place! Eddie and Ferdinand are trying to calm their horses down at the moment, but they promise to open up for business again next week by the Jorvik Stables. Together with Karin and Matilda You've been following Karin and Matilda on their journey exploring the special bond between humans and horses, right? In this Saturday's episode, they meet the social media celebrities Matilde Brandt and her beautiful Friesian horse Batman!
Příklady pro výraz ★ In the Pictures folder, you'll find a new folder called Star Stable Screenshots. ★ Ta-daa! Horse Market It's not easy running a horse market when you've got rainbows hitting the ground all over the place! Eddie and Ferdinand are trying to calm their horses down at the moment, but they promise to open up for business again next week by the Jorvik Stables. Together with Karin and Matilda You've been following Karin and Matilda on their journey exploring the special bond between humans and horses, right? In this Saturday's episode, they meet the social media celebrities Matilde Brandt and her beautiful Friesian horse Batman!
Viz také
Překlad výrazu ★ In the Pictures folder, you'll find a new folder called Star Stable Screenshots. ★ Ta-daa! Horse Market It's not easy running a horse market when you've got rainbows hitting the ground all over the place! Eddie and Ferdinand are trying to calm their horses down at the moment, but they promise to open up for business again next week by the Jorvik Stables. Together with Karin and Matilda You've been following Karin and Matilda on their journey exploring the special bond between humans and horses, right? In this Saturday's episode, they meet the social media celebrities Matilde Brandt and her beautiful Friesian horse Batman!
Dokument či webovou stránku přeložíte přetažením souboru nebo odkazu sem.
Webovou stránku přeložíte přetažením odkazu sem.
Typ souboru, který přetahujete, není podporován. Zkuste prosím jiné typy souboru.
Typ odkazu, který přetahujete, není podporován. Zkuste prosím jiné typy odkazu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama