Nový start pro Dundull

Nový start pro Dundull

31. ledna 2018 v 16:09 | DOLLYSTYLE
Nový start pro Dundull!
31. ledna 201
Ahoj,StarFam! Rania Varanger v Mistfall se snaží dostat vesnici Dundull zpět na nohy z nepořádku způsobeného GED a potřebuje vaši pomoc s velkým úkolem ...

Sigry pro Starostku!
Rania Varangerová vždy jedná o projektu a nyní, když GED konečně opustila Mistfall, cítí, že se v Dundullu musí něco změnit. Starosta Skoll nemůže pokračovat v běhu vesnice po tom všem, co udělal, teď může!

Podle Ranye neexistuje žádný lepší kandidát na běh Dundullu než její vlastní matka Sigry Varangerová. Potřebuje však pomoc, aby přesvědčila radu Skolla i samotnou Sigry, že je čas na nové volby. Seznamte se s Ranou mimo její dům v Dundullu, abyste zahájili volební kampaň!

Abyste mohli hrát tyto questy, musíte dokončit quest, kde vám Rania po návratu z města Jorvik dostanete košili.

Lend Rania a hand in Dundull!

Nové klávesové zkratky!
K dnešnímu dni najdete v hře nějaké chytré nové klávesové zkratky! To znamená, že budete muset pouze stisknout tlačítko na klávesnici, například k odmontování koně. Zde je seznam všech nových klávesových zkratek!

★ X = Zesednete ze svého koně (poté, co se kůň zastavil).
★ F1 = Skrýt rozhraní.
★ G = Otevřete okno klubu.
★ ESC = Zavřete všechna otevřená okna.
★ P = Necháte svého mazlíčka dole na zemi / vložíte své zvíře zpět do sedla.

Nový koně ve všech Jorvických stájích!
Jak všichni víte, v Jorvíku žijí koně, kde můžete pomoci s každodenní prací. K dnešnímu dni byly tyto koně vylepšeny na nové modely! Všichni koně ve stájích a v blízkosti paddocků jsou nyní koně, kteří jsou také k dispozici ke koupi ve hře, a každá stáj má různé plemena, které jsou pro svou oblast typické. Proč se nepodívat po Jorviku, aby jste si prohlédli všechny nové koně!

Trh koní
Eddie a Ferdinand odjíždějí tento týden, ale v příští středu se opět vrátí se svými koňmi ve Fort Pintě.

Hvězdná stabilní herní zpráva
Nová sezóna Star Stable Game News je skvělým začátkem, Matilda a Game Master Ylva najdete v našich společenských médiích se zbrusu novou epizodou !

Mějte nádherný týden!
S pozdravem,
Váš Star Stable Team ♥
 
 

Reklama